Działka budowlano-rolna

Działka budowlano-rolna na sprzedaż

do negocjacji 79 PLN
Działka budowlana

Wiosna2018, działki budowlane na sprzedaż

cena: DO NEGOCJACJI

Przestronna rezydencja w Perth za 25 mln AUD (67 560 081,18 PLN)

„To nie jest cel podróży, to uczucie”, mówi obecny właściciel Maitraya i znany weterynarz Rick Fenny.

Przestronna rezydencja Perth , która była wykorzystywana jako miejsce wypoczynku dla urlopu, obecnie jest oferowana na sprzedaż za 25 milionów dolarów.

Ta luksusowa posiadłość na odosobnionym południowym wybrzeżu Australii Zachodniej wywołuje u Fenny wszystkie rodzaje błogich emocji, a kiedy odwiedza, przytłaczającą niechęć do opuszczenia.

Fenny jest najbardziej znany ze swojej roli w ratowaniu życia legendarnego Czerwonego Psa WA i zabrał go w ostatnią podróż do Kozaka w 1976 roku, gdzie został pochowany.

„Maitraya jest bardzo, bardzo duchowym miejscem i naprawdę musisz tam być i poczuć to,” mówi Fenny.

„Kiedy tam jesteś, nie ma nic więcej. Wszystko, co można usłyszeć, to ocean, ptaki, wiatr i liście, a z tych wszystkich powodów istnieje prawdziwe poczucie majestatu. „

Położone na terenie 263 hektarów krzewów i pól uprawnych oraz na trzech plażach oceanicznych, obiekt może wygodnie pomieścić 30 osób w trzech opcjach zakwaterowania – ośmiopokojowe rezydencje z piaskowca, rybacką chatę z 5 sypialniami i dwupokojowy domek dla pilotów.

Wspaniały dwór został zbudowany z drobnego piaskowca Donnybrook i uchwycił oszałamiające 270-stopniowy widok na Ocean Południowy.

Ma 6000sqm powierzchni mieszkalnej, w tym rozsuwany, wpatrzony w gwiazdę sufit w głównej sypialni, bibliotekę, biuro i 14-osobową salę konferencyjną z pięknym widokiem na ocean.

Fenny, drugi właściciel Maitraya, kupił nieruchomość od Joan Terry w 2007 roku, wdowę po bogatym przedsiębiorcy Paula Terry, który zmarł w katastrofie helikoptera na Hawajach w 1993 roku.

„Paul Terry chciał znaleźć najbezpieczniejsze miejsce na świecie, aby wychować swoją rodzinę i wybrał tę odosobnioną plażę w Albany, aby zbudować ten piękny dom pod koniec lat 80.” – mówi Fenny.

Joan pozostała w domu i wychowywała rodzinę, zanim zdecydowała się sprzedać 10 lat temu.

Od tego czasu Fenny odnowiła ogrzewany kryty basen i kuchnię i dodała korty tenisowe, kino domowe z miejscami dla 20 osób i prywatną siłownię.

Postanowił pozostać co najmniej cztery tygodnie w roku.

Wśród znanych osobistości Maitraya znalazła się amerykańska piosenkarka, autorka tekstów i aktorka Lady Gaga, która po pobycie w 2010 r. Pozostawiła świecące poświęcenie w księdze gości.

Chińska drużyna koszykówki mężczyzn również spędzała wakacje w Maitraya.

Fenny, która po raz pierwszy wystawiła na sprzedaż niezwykłą nieruchomość sprzed kilku lat, bez powodzenia, jest nieugięta, że ​​Maitraya nie zostanie sprzedana nikomu.

„Maitraya wybierze osobę, którą chce kupić”, mówi.

„Zostanie sprzedany za ponad 20 milionów dolarów lub w ogóle nie zostanie sprzedany.”

Na zewnątrz znajduje się 900-metrowy pas startowy i lądowisko dla helikoptera, kryty basen, spa i sauna, bezpieczny plac zabaw dla dzieci oraz jeziora pełne marronów i ryb.

Znany artysta i zdobywca nagrody Archibalda, John Olsen, ręcznie malował mural, Childhood by the Sea , na jednym końcu basenu.

Istnieje również boisko do krykieta, putting green, birdhides, kurnik i trasy spacerowe.

W sezonie migrujące wieloryby można dostrzec na Oceanie Południowym z głównego domu.

Fenny, jeden z najbardziej udanych weterynaryjnych weterynarzy w Australii, rozpoczął nowe przedsięwzięcie – dokument telewizyjny o nazwie Desert Vet, który dokumentuje jego życie zawodowe przemierzając odległe, surowe regiony Australii Zachodniej zajmujące się zwierzętami.

Program, który będzie emitowany na kanale 7 w styczniu, będzie następował po jego miesięcznych podróżach z Perth do Pilbary.

Fenny, który mówi, że spędził połowę swojego życia na jeździe po kraju, obecnie prowadzi jedną z największych sieci praktyk weterynaryjnych w Australii z 12 klinikami dla zwierząt i weterynarzy rozproszonych z Karratha do Albany.

Jest także właścicielem Oceanarium Aquarium i Carbla Station w pobliżu Shark Bay.

Agent sprzedający Nicolette van Wijngaarden z Unique Estates

Jeśli pomóc Tobie w zakupie, to dobrze trafiłeś znam Australie i jej zalety wraz z zagrożeniami, kontakt do mnie Agent Robert. Cena 25 mln AUD, a w/g mojego bankiera to: 67 560 081,18 PLN. Znam również bardzo dobrze stan Qeensland w Australii, zamieszkiwałem go kilka lat. Jeżeli potrzebny Raport o regionie lub kontynencie łącznie ze  szczegółami, zapraszam do współpracy.


 

Translate »